Právě

obsazujeme

tyto pozice.

Jsme specialisté na výrobu regálů a regálových systémů.

Staňte se součástí našeho týmu a tvořte s námi budoucnost.

Pokud Vás některé z nabízených pozic zaujaly, prosíme, kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného telefonního čísla, anebo e-mailu. Využít také můžete kontaktní formulář, který je přesměrován na naši e-mailovou adresu.

Požadované vzdělání : min. ÚS strojní
Znalost práce v programu AutoCad a Solidworks
Praxe a zkušenosti v oboru konstrukce nástrojů a nářadí výhodou
Náplň práce :
Správa a průběžná aktualizace stávající výkresové dokumentace.
Návrhy nových a inovačních konstrukčních řešení výrobního programu,
součinnost při zhotovení a zkoušení prototypů a vzorků.
Návrhy a zhotovení výkresové dokumentace jednoduchých lisovacích a
tvářecích nástrojů a přípravků pro MIG/MAG a odporové sváření.
Tvorba dxf. souborů pro oddělení technické přípravy výroby potřebných
k přípravě  NC programů.
Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení, možnost osobního i profesního růstu.

Zodpovídá za obsluhu jednotlivých strojů a výrobních linek, jejich čištění a údržbu.

Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí. Zašlete nám e-mail společně s Vaším profesním životopisem a my se Vám ozveme, pokud se u nás objeví příslušná pracovní nabídka.

Kontaktní

formulář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů.

Těšíme se

na Vás.

Váš OZAP

Společnost OZAP prodává pouze výrobky značky OZAP. Aby nedošlo k záměně s výrobky jiných značek, produkty značky OZAP jsou viditelně a trvale označeny vyraženou značkou „OZAP“. Společnost OZAP neprodává výrobky jakékoli jiné značky, včetně např. Tegometall, EDEN nebo ITAB.

Napište nám