Volba jazyka ČeštinaEnglishGermanRussian OZAP header - regály, regálové systémy, sektorové pulty

Výroba, kvalita produktů OZAP

zamecnicka vyrobaSpolečnost se zabývá výrobou obchodního zařízení pro prodejny s veškerým sortimentem - potraviny, stuff textil, kancelářské potřeby, sport, drogerie, spotřební elektronika, domácí potřeby, obuv, hračky, atd. Výrobní program tvoří universální stavebnicový nábytek, prodejní pulty, pokladní boxy, discontní a skladové regály, regály pro prodej zeleniny či pečiva a další modifikace základního regálového systému.

Regálové systémy jsou doplněny pro maximální uspokojení zákazníka širokou paletou doplňkových prvků - závěsné háčky, prosklené vitríny, dělítka úložných ploch, osvětlení, drátěné koše, atd. Značná část výrobního sortimentu je vyvíjena ve spolupráci s jednotlivými zákazníky, kteří mají možnost ovlivňovat vývoj, konečnou podobu a užitné vlastnosti výrobku tak, aby co nejvíce vyhovoval jejich potřebám v provozu.

OZT - OBCHODNÍ ZAŘÍZENÍ TOUŽIM, a.s. je spolehlivým a stabilním partnerem pro všechny, kteří projeví zájem o její služby. Je dobrým řešením pro ty, kteří potřebují vybavit své prodejní prostory kvalitním a levným zařízením.

Kontakt:

Roman Čapek
výrobní ředitel
tel.: +420 353 312 456
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION