Volba jazyka ČeštinaEnglishGermanRussian OZAP header - regály, regálové systémy, sektorové pulty

Historie společnosti

Historie OZAP - regály, regálové systémyPrvní zmínka o založení firmy OZAP pochází z 1. 4. 1958, samotné vybudování závodu v Toužimi se váže k roku 1959. Provoz byl zahájen již 1. 7. 1960, výstavba závodu OZAP Toužim pokračovala do přelomu let 1964/1965.

Záměrem bylo vybudování komplexní výrobní základny obchodního a chladícího zařízení včetně výroby světelných reklam. Konečný výsledek se však lišil od původního záměru. Výroba obchodních zařízení zůstala koncentrována v OZAPu Toužim, doplňkové programy byly umístěny do středisek v Praze, Brně, Dvoře Králové, dnešním Zlíně, Bezdružicích, Chřibské, Českých Budějovicích, Horní Suché, Olomouci, na Slovensku pak v Bratislavě, Martině a Košicích.

Z Toužimi, kde zůstala výroba obchodního zařízení vybavili již v roce 1966 první samoobslužnou prodejnu universálním stavebnicovým systémem SU1.

 

Historie OZAP - regály, regálové systémy Historie OZAP - regály, regálové systémy Historie OZAP - regály, regálové systémy Historie OZAP - regály, regálové systémy Historie OZAP - regály, regálové systémy

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION