Volba jazyka ČeštinaEnglishGermanRussian OZAP header - regály, regálové systémy, sektorové pulty

O společnosti

OZAP regály, <a href= 

 

OZT - OBCHODNÍ ZAŘÍZENÍ TOUŽIM a.s. pod obchodní značkou OZAP stavebnicová zařízení a kusové výrobky pro vybavení obchodního a prodejního prostoru. Vývoj a výroba jednotlivých komponentů sleduje dosažení vysoké míry užitných vlastností, cheap dlouhé životnosti a moderního designu. Kvalitní technologické zázemí, původní konstrukční řešení jednotlivých prvků a systém kontroly jakosti umožňuje výrobu s vysokou přesností, zaručující snadnou instalaci a montáž. Veškerý nabízený sortiment je kompatibilní s nejmodernějšími systémy ve světě.

Všechny kusové výrobky či systémy si udržují náročné parametry charakteristické pro výrobky OZAP - kvalitu materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující přísná hygienická a ekologická kritéria. Podstatná část sortimentu je připravena k okamžitému dodání.

Naše společnost se neustále rozvíjí. Sledujeme a využíváme nové technologické trendy. Veškerá naše činnost je orientována na zákazníka. Našimi odběrateli jsou firmy z České republiky, Evropské unie a Ruska.

 

OZAP regály, regálové systémy SU5 OZAP regály, regálové systémy SU5 OZAP regály, regálové systémy SU5 OZAP regály, regálové systémy SU5 

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION