Volba jazyka ČeštinaEnglishGermanRussian OZAP header - regály, regálové systémy, sektorové pulty

Obchodní zařízení pro

potraviny

 

Regálový systém SU5

Moderní stavebnicové zařízení. Svými parametry, kvalitou, technickým a estetickým řešením se řadí mezi zařízení obchodu přetrvávající všechny módní trendy. Je charakteristické jednoduchou montáží a snadnou možností přestavby.

Obchodní zařízení pro

elektro

 

Rámový regálový systém SU5

Moderní stavebnicové zařízení, které vychází z regálového systému SU5 a rozšiřuje jeho možnosti směrem k dosažení vyšších maximálních dovolených zatížení jednotlivých modulů.

Obchodní zařízení pro

drogerie

 

Sektorové prodejní pulty SU5

Jsou zhotoveny z moderních materiálů. Základem pultů je kostra z ocelových profilů (v barevném odstínu dle výběru). Výplně jsou tvořeny různými materiály ve skladbě dle typu pultu...

Obchodní zařízení pro

potraviny

 

Pokladní boxy

Pokladní box OZAP B20 je typem mechanického pokladního boxu s dopravníkovým pásem. Nachází uplatnění při rychlém odbavování zákazníků ve středních a velkých prodejnách se samoobslužným prodejem.

Obchodní zařízení pro

obuv

 

Zakázková výroba

Značná část výrobního sortimentu je vyvíjena ve spolupráci s jednotlivými zákazníky, kteří mají možnost ovlivňovat vývoj, konečnou podobu a užitné vlastnosti výrobku.

Obchodní zařízení pro každý interiér

OZT - OBCHODNÍ ZAŘÍZENÍ TOUŽIM a.s. vyrábí pod obchodní značkou OZAP (s tradicí již od roku 1958) produkty pro vybavení obchodního a prodejního prostoru především regály, regálové systémy SU5, rámové regálové systémy, prodejní pulty, pokladní boxy a další produkty dle specifických požadavků zákazníka.

Všechny kusové výrobky či systémy si udržují náročné parametry charakteristické pro výrobky OZAP - kvalitu materiálu, zpracování, bezpečnost a povrchovou úpravu s vysokou odolností proti mechanickému poškození splňující přísná hygienická a ekologická kritéria. Podstatná část sortimentu (regály, regálové systémy, sektorové prodejní pulty či skleněné vitríny) je připravena k okamžitému dodání.

Během své více než 50-ti leté historie prošla společnost bouřlivým rozvojem. Neustále sledujeme a využíváme nové technologické trendy v regálových systémech či vybavení prodejen.
Veškerá naše činnost je orientována na zákazníka. Našimi odběrateli jsou firmy z České republiky, Evropské unie a Ruska.

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION